__ TOTÁLNÍ VÝPRODEJ VŠECH KOŽENÝCH KALHOT __ cena za kus 1490,- Kč s DPH __

DOPRAVA A PLATBA

Objednané zboží je k odeslání nejčastěji do 3 pracovních dnů od učinění objednávky, nejpozději do 10 dnů.

Pokud z nějakého důvodu není možné tuto lhůtu dodržet (zboží není na skladě), budeme Vás o tom neprodleně informovat.

I. Způsob dopravy:  

Osobní odběr: Kamenná prodejna Motohadry.com s.r.o., Boženy Němcové 319, 538 51 Chrast u Chrudimi

Prostřednictvím přepravní společností WE/DO - Uloženka: zásilka bude doručena do druhého dne od podání.O odeslání zboží budete informováni  e-mailem.

 • . Poštovné WE/DO  - kurýrem na Vaši adresu  při platbě předem:  99,- Kč ČESKÁ REPUBLIKA
 • . Poštovné WE/DO  - výdejní místo při platbě předem:  49,- Kč ČESKÁ REPUBLIKA
 • . Poštovné WE/DO  - dobírka: + 20,- Kč
 • . Poštovné WE/DO  - kurýrem na Vaši adresu při platbě předem: 190,- Kč SLOVENSKO
 • . Poštovné WE/DO  - dobírka: + 20,- Kč

II. Způsob platby:

 • . Dobírkou při doručení (platba dopravci při doručení zboží, poštovné navýšeno o poplatek za dobírku) 
 • . Bankovním převodem na náš účet vedený u České spořitelny. Při platbě převodem, vždy vyčkejte na výzvu prodejce.
 • . Platební branou COMGATE - platba kartou, zrychlený přebod

ČÚ 3250839339/0800 pro Českou republiku

ČÚ 1926938283/0800 pro Slovensko (Euro účet) IBAN CZ28 0800 0000 0019 2693 8283 SWIFT GIBACZPX

VS uveden v zálohové faktuře

Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, vyhrazuje si prodejce požadovat po kupujícím částku na pokrytí zasílacích nákladů a manipulační poplatek 200,-Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a v případě neodebrání dobírky s uhrazením poplatku za odeslání zboží v této výši.

III. Převzetí zboží od dopravce:

Kupující je povinen dodané zboží a připojené doklady bezprostředně po jejich převzetí prohlédnout a zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud příjemce zjistí zjevné vady (napříkad poškozený obal zásilky), oznámí tuto skutečnost bez odkladu přepravci, který je povinen sepsat na místě zápis o škodě. Tento zápis je nezbytný k vyřízení reklamace!

Zákazník má právo neúplnou nebo poškozenou zásilku nepřebrat, v tomto případě je nutné sepsat s dopravcem zápis o škodě a zároveň ihned kontaktovat odesílatele (internetový obchod) telefonicky na nebo e-mailem. Pokud doporučené kroky spotřebitel při dodání vadné zásilky učiní, výrazně tak přispěje k rychlému řešení reklamace dodaného zboží a jeho nového dodání.

Pokud není tento postup dodržen, není možné poškozené nebo chybějící zboží nahradit.

Doporučený postup při poškozeném obsahu převzaté zásilky: Pokud zásilka nevykazuje známky poškození a je adresátem potvrzen přebírací protokol dopravci, stává se zásilka vlastnictvím kupujícího. Po převzetí zásilky je další reklamace ohledně poškození zásilky řešena s dopravcem.

Doporučený postup při poškození obsahu převzaté zásilky je dle zvoleného dopravce následující:

v případě dopravy Českou poštou: Kupující je povinen bez odkladu překontrolovat obsah zásilky. V případě poškození zboží během přepravy je nutné uplatnit reklamaci na kterékoliv pobočce České pošty ve lhůtě do 2 pracovních dnů od převzetí předložením zásilky ve stavu, v jakém byla dodána. Česká pošta nepřijme reklamaci, pokud byla reklamovaná závada patrná už při dodání. Je důležité zachovat zásilku v původním stavu včetně obalů a výplní. V případě jakéhokoli dotazu, nesrovnalosti či potíží s dopravou nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, jsme tu pro Vás!

IV.Problémy s doručením

Protože pro doručování zásilek využíváme služeb externích společností, může se stát, že námi expedována zásilka k Vám nedorazila v předem ohlášeném termínu. V takovém případě si nejprve velmi jednoduše ověřte, kde se Vaše zásilka nachází.

 • - na Váš email jsme zaslali podací číslo zásilky (pokud Vám e-mail nepřišel, kontaktujte nás a bude Vám číslo sděleno)
 • - ověřit si, kde je zásilka si můžete v online systému dopravce
 • - v případě, že zjistíte, že zásilka je uložena na výdejním místě, můžete si pro ni zajít
 • - pokud společnost zásilku ztratila okamžitě nás kontaktujte, abychom Vám mohli vyřídit reklamaci ztracené zásilky a zaslat Vám          nové zboží